czwartek, 11 czerwca 2015

Sypialniane inspiracje

'Wszędzie w dobrze,ale w domu najlepiej' - Wiadomo.
Sypialnia...jaka powinna być ta idealna? 
Przede wszystkim wygodne łóżko,to podstawa. Dwa...kolory,,,powinny być raczej spokojne,nie rzucające się bardzo w oczy. W sypialni przecież odpoczywamy,mamy czuć się zrelaksowani. Sypialnia powinna być naszym azylem,,,cząstko Was.
Jaka jest,ta moja wymarzona?
Hmm...Nie za duża..Meble ograniczam raczej do minimum.Spore łóżko,komoda,szafka nocna i duże stojące lustro. Szafy nie ma..za,to jest garderoba obok.
Kolorystyka..Jeśli chodzi o sypialnie ostatnio podobają mi się szarości z połączeniem pudrowego różu,mięty,bieli i czerni,może jakiś fiolet..albo malina.
Drewniana podłoga,jakiś włochaty,nie duży dywan. Sypialnia z firankami ale bez zasłon.Firanki powinny sprawiać wrażenie takich..lekkich. No albo w innym wypadku puste okna,ale za to jakieś fajne rolety etc. 
Najważniejsze,,,zero telewizora! haa,,tak nie powinno go tam być,ale za to jakieś niewielkie radio gdzieś w mało widocznym miejscu. Lubię wieczorem poleżeć i posłuchać dobrej muzyki,porozmyślać.  Dodatkowo, dobrze by było,żeby w sypialni znalazł się mały kącik jakaś kanapa,fotel..gdzie można sobie poczytać np książkę.Do tego wszystkiego światło..też gra ważną rolę..Żyrandol.do tego jakieś niewielkie diody,lampka.


9 komentarzy :

 1. obrazem 5 i 8...mogłabym sobie taką przywłaszczyć :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie propozycje są przepiękne. Ale 3 i 11 podobają nam się chyba najbardziej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie się podobają klimaty typu ten sufit z belek i to z ceglaną ścianą :D

  OdpowiedzUsuń
 4. ta przedostatnia.... marzenie leżeć tam teraz i już się weekendować :)
  a garderoby to wszystkie bym przygarnęła :)
  Tradycyjnie zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajne stylizacje oraz inspiracje wnętrz :) Podoba mi się szczególnie sypialna z drewnianym sufitem która wygląda naprawdę genialnie.

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka